Sesja rodzinna Lublin

Sesje rodzinne wykonujemy w duchu lifestyle, czyli swobodnego spotkania, w trakcie którego jesteście przede wszystkim sobą. Zależy nam, żeby sesja odzwierciedlała to, jacy jesteście i jakie są między Wami relacje. Dlatego sesje lifestyle – niezależnie od tego, czy jest to sesja ciążowa, noworodkowa czy rodzinna – realizujemy zazwyczaj w plenerze lub w Waszym domu, a sama sesja przybiera kształt wspólnego spaceru, zabawy, i czułości. Poza tym, że zdjęcia z sesji mają być dla Was piękną pamiątką, zależy nam też, żeby sama sesja była dobrym czasem, który spędzicie razem i będziecie mile wspominać! To taka wspaniała przygoda, która zapisze się nie tylko w Waszych wspomnieniach, ale też w kadrach, do których będziecie mogli wracać przez lata i które cieszyć będą jeszcze następne pokolenia.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie, umiejętność szybkiego przełamywania lodów, empatia, wrażliwość, radość – tego wszystkiego możecie spodziewać się na sesji. Fotografujemy relacje międzyludzkie już od 12 lat – od sesji narzeczeńskich, przez śluby, aż po sesje rodzinne czy reportaże z wydarzeń takich jak chrzest czy komunia. Wiele par, które zaczynają z nami współpracę podczas swojego ślubu, wraca do nas po zdjęcia z kolejnych etapów ich historii, a ci, którzy poznają nas dopiero przy okazji sesji rodzinnej, wracają często po kolejne zdjęcia. To dla nas ogromna radość i wyróżnienie! Jeśli chcielibyście dowiedzieć się o nas czegoś więcej, zapraszamy Was na stronę „O nas”.

Oferta

Do wyboru udostępniamy Wam 3 pakiety, uzależnione od ilości zdjęć. Do 21 dni po sesji otrzymujecie od nas link do galerii z wstępnie obrobionymi fotografiami. W galerii samodzielnie wybieracie zdjęcia, do których szybciej zabije Wam serce, i w zależności od ich ilości, wybieracie najbardziej korzystny pakiet.

W cenie każdego pakietu zawarta jest konsultacja przed sesją, w trakcie której wybieramy wspólnie najlepsze miejsce do Waszej sesji (jeśli nie macie pomysłu na miejsce to chętnie służymy podpowiedzią) oraz udzielamy Wam wskazówek odnośnie ubioru.

ZAREZERWUJ TERMIN