Wykonując reportaż ślubny, skupiamy się przede wszystkim na ludziach i ich emocjach. Szukamy autentycznych wyrazów miłości, czułości, bliskości. Staramy się dotrzeć do sedna i zobaczyć Waszą prawdziwą historię. Czasem nie musimy jednak tego szukać, bo wszystko widać jak na dłoni. Tak właśnie było na ślubie Anny Marii i Michała.

Ślub w drewnianym kościele i wesele w folwarku konnym

Wyobraźcie to sobie. Ślub w małym, drewnianym kościółku. Panna Młoda prowadzona do ołtarza przez tatę (uwielbiamy ten zwyczaj, niesie ze sobą masę emocji). Rodzina z całego świata, która cały czas była blisko i prawdziwie uczestniczyła w ceremonii. Przepiękna stylizacja Anny Marii – zwiewna, lekka suknia Moons Varsovie i niesamowicie efektowny bukiet autorstwa Kwiaty i Miut. Uśmiechy, spojrzenia, pocałunki. Przyjęcie weselne w folwarku konnym, z dużą ilością zieleni wokół budynku i drewna na sali. Tango jako pierwszy taniec, odtańczone w założonej specjalnie na ten moment sukience babci. Światło świec na sali i światło ogniska na zewnątrz. Wszędzie bliskość.

Kiedy fotografujemy coś takiego, czujemy po stokroć, jakimi jesteśmy szczęściarzami. Że to właśnie my zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym wydarzeniu i poproszeni o opowiedzenie tej historii naszymi oczami. Przeżyliśmy ten dzień w nieustającym zachwycie. Nad miłością Anny Marii i Michała. Nad silnymi więzami rodzinnymi. Nad naturalną atmosferą. Nad prawdziwymi, widocznymi jak na dłoni, emocjami. Nad tym, jak Państwo Młodzi zorganizowali cały ślub i wesele zgodnie z tym, jak sobie to wymarzyli i jak chcieli. A przede wszystkim nad tym, że tego dnia najważniejsi byli ludzie.

Przejechaliśmy ponad 450 km, żeby wziąć udział w tym wydarzeniu i nie żałujemy ani minuty spędzonej w samochodzie. Gdyby było to możliwe, wsiedlibyśmy do niego z powrotem i pojechali tam raz jeszcze, żeby przeżyć to wszystko od nowa. Na razie jednak podróżujemy w czasie do tego dnia za sprawą naszych wspomnień. Wybierzcie się z nami w tę podróż i zanurzcie się w świecie prawdziwej miłości.

Ślub: Parafia św. Trójcy w Noskowie
Wesele: Folwark Konny Hermanów
Suknia: Moons
Bukiet: Kwiaty i Miut